Terapeutická konzultace

"Konzultace pro ženy, které se touží sladit s rytmem života, vyživit a milovat své tělo, otevřít svou mysl a jít za hlasem svého srdce."

 

Konzultace je sestavena tak, aby ti pomohla získat hluboké pochopení tvého skutečného já a pomohla ti zlepšit celkovou kvalitu tvého života. Optimalizujeme oblasti, které představují kořeny tvého zdraví, podle principů funkční medicíny. Navýšíme tvou motivaci a nalezneme a odblokujeme tvá negativní přesvědčení, která tě v životě brzdí. Společně objevíme skrytý potenciál, který v tobě dříme.  Dotkneme se témat, která jsou pro tebe v daný moment nejdůležitější.

V rámci konzultací využívám kombinace různých technik pro ucelený přístup k tvému osobnímu rozvoji. Celý proces je navržen tak, aby byl přizpůsobený tvým individuálním potřebám. Aby ti přinesl přesně to, co v daný okamžik potřebuješ a na co jsi připravena.

V současné době přijímám nové klientky.

Klíčové prvky konzultace

Individuální přístup

Konzultace je vždy přizpůsobena tvým aktuálním potřebám. Zaměříme se na témata, na která jsi připravena a která jsou pro tebe v daný moment nejdůležitější.

Komplexní techniky

V rámci konzultací využívám kombinace technik arteterapie (umožní ti vyjádřit a zpracovat své pocity a emoce), koučinku (pomůže ti překonat překážky a dosáhnout tvých osobních cílů), meditací (pomohou ti zklidnit mysl a nalézt vnitřní pohodu), genových klíčů (pomohou ti pochopit sebe sama na genetické úrovni a nalézt tvůj vnitřní potenciál) a funkční medicíny (nástroje, zaměřené na optimalizaci fyzického a duševního zdraví).

Motivace a nastavení osobních cílů

Změna myšlenkových vzorců je náročná, je těžké opustit komfortní zónu, kde se cítíš pohodlně a bezpečně. Ale pokud máš touhu dosáhnout lepšího života, je potřeba abys opustila svou komfortní zónu a začala realizovat změny. A já ti moc ráda ukáži, jak na to.

Rozpoznání a překonání limitujících přesvědčení

Identifikujeme a zpracujeme tvé vnitřní vzorce, které tě ve tvém životě brzdí, nebo omezují.

Podpora fyzického zdraví

Zaměříme se na oblasti, které představují kořeny tvého zdraví, podle principů funkční medicíny. Jako je např. strava, pohyb, stress management, odolnost, spánek a emocionální pohoda. Nabízím také možnost podrobné analýzy DNA, s jejíž pomocí dokážeme odhalit, jak efektivně tvé tělo metabolizuje a jaké faktory ho zatěžují. Díky těmto testů můžeme identifikovat možná rizika a predispozice k rozvoji chronických a civilizačních onemocnění. Na výběr nabízím např. DNA Health pro zjištění komplexního nutrigenomického profilu, DNA Diet, který se zaměřuje na optimalizaci tělesné hmotnosti, nebo DNA Mind, který se zaměřuje na zvládání úzkostí a depresí.

ZDARMA

15 minutová konzultace

Ideální pro naše první vzájemné poznání. Zjistáme, jestli má naše spolupráce smysl a jestli mi budeš chtít svěřit svou důvěru.

2 500 Kč

Jednorázová konzultace

Ideální pokud potřebuješ rychlou radu nebo konkrétní řešení. Během jedné konzultace se zaměříme na tvůj aktuální problém a najdeme nejlepší možnou cestu.

6 000 Kč

Balíček 3 konzultací

Ideální pro dlouhodobou spolupráci. Během 3 konzultací máme prostor jít více do hloubky a efektivněji zpracovávat tvé výzvy.

Jak konzultace probíhá

Konzultace probíhá online, z pohodlí tvého domova. V případě potřeby jsem po celý domluvený čas konzultace k dispozici na telefonu. Doporučuji si na konzultaci vyhradit 90 min, kde nebudeš nikým a ničím rušena a kde můžeš mluvit o všem, co potřebuješ.

Pokud je to možné, vyhraď si také nějaký čas po konzultaci, kdy můžeš nechat terapeutické sezení doběhnout a vstřebat. Ideálně, pokud by sis po konzultaci mohla sama zajít na krátkou procházku.

Těším se! 😘

 

TOP