Konzultace osobního rozvoje

"Vydej se na cestu k lepšímu já – konzultace osobního rozvoje, která tě povede k překonání vlastních limitů."

 

Konzultace je sestavena tak, aby ti pomohla získat hluboké pochopení tvého skutečného já a pomohla ti zlepšit celkovou kvalitu tvého života. Společně nalezneme a odblokujeme tvá negativní přesvědčení, která tě v životě brzdí a objevíme skrytý potenciál, který v tobě dříme. Navýšíme tvou motivaci, podíváme se a optimalizujeme oblasti, které představují kořeny tvého zdraví. Dotkneme se témat, která jsou pro tebe v daný moment nejdůležitější.

V rámci konzultací využívám kombinace různých technik pro ucelený přístup k tvému osobnímu rozvoji. Celý proces je navržen tak, aby byl přizpůsobený tvým individuálním potřebám. Aby ti přinesl přesně to, co v daný okamžik potřebuješ a na co jsi připravena.

Klíčové prvky konzultace

Individuální přístup

Konzultace je vždy přizpůsobena tvým aktuálním potřebám. Zaměříme se na témata, na která jsi připravena a která jsou pro tebe v daný moment nejdůležitější.

Komplexní techniky

V rámci konzultací využívám kombinace technik arteterapie (umožní ti vyjádřit a zpracovat své pocity a emoce), koučinku (pomůže ti překonat překážky a dosáhnout tvých osobních cílů), meditací (pomohou ti zklidnit mysl a nalézt vnitřní pohodu), genových klíčů (pomohou ti pochopit sebe sama na genetické úrovni a nalézt tvůj vnitřní potenciál) a funkční medicíny (nástroje, zaměřené na optimalizaci fyzického a duševního zdraví).

Rozpoznání a překonání limitujících přesvědčení

Identifikujeme a zpracujeme tvé vnitřní vzorce, které tě ve tvém životě brzdí.

Motivace a nastavení osobních cílů

Změna myšlenkových vzorců je náročná, je těžké opustit komfortní zónu, kde se cítíš pohodlně a bezpečně. Ale pokud máš touhu dosáhnout lepšího života, musíš se odvážit opustit svou komfortní zónu a začít realizovat změny. A já ti moc ráda ukáži, jak na to.

Podpora fyzického a duševního zdraví

Zaměříme se na oblasti, které představují kořeny tvého zdraví, jako je strava, pohyb, relaxace a emocionální pohoda.

1 800 Kč

Jednorázová konzultace

Ideální pro naše první vzájemné poznání. Zjistíš jak pracuji a jestli mi budeš chtít svěřit svou důvěru.

4 900 Kč

Balíček 3 konzultací

Ideální pro dlouhodobou spolupráci. Během 3 konzultací máme prostor jít více do hloubky a efektivněji zpracovávat tvé výzvy.

Jak konzultace probíhá

Konzultace probíhá online, z pohodlí tvého domova. Doporučuji si na konzultaci vyhradit 90 min, kde nebudeš nikým a ničím rušena. Pokud není možné nerušené prostředí zařídit, nevadí, přizpůsobíme se ;)

Těším se! 😘

 

TOP