Konzultace

Ukaži vám, jak převzít své zdraví do vlastních rukou.

STRUKTURA PORADENSTVÍ

  1. Vyberte si volný termín ke konzultaci, který vám vyhovuje.
  2. Kontaktujte mě na adrese zaneta.kremsa@zivakultura.cz a napište mi, který termín jste se vybrali a jestli preferujete setkat se osobně, nebo chcete konzultaci uskutečnit přes Skype.
  3. Následně vám zašlu dokumenty (3-denní jídelníček, vstupní dotazník, symptomy), které od vás budu potřebovat vyplnit.
  4. Vyplněné dokumenty mi zašlete zpět alespoň 5 pracovních dní před konzultací. Pokud máte výsledky krevních nebo jiných testů, přiložte je.
  5. Na úvodní konzultaci si vyšetřete 2 hodiny svého času. Na kontrolní 45 minut.
  6. Během úvodní konzultace probereme vaši rodinnou anamnézu a váš příběh. Zajímá mě zdravotní stav vaší matky v době těhotenství, způsob porodu a období po porodu. Budu se ptát i na zdraví vašich prarodičů. Zkuste si zjistit co možná nejvíce informací.
  7. Během následujích dvou týdnů, vám vypracuji terapeutický protokol, který budeme na kontrolních konzultacích nadále propracovávat podle toho jak budete reagovat.
  8. Mezi jednotlivými konzultacemi spolu budeme v kontaktu přes email, na který mi můžete dále zasílat jídelníčky, nebo se mnou konzultovat akutní problémy.

Plný stav

Omlouvám se, ale abych se mohla naplno věnovat svým současným klientům, nepřijímám v tuto chvíli žádné nové. Budete-li mít zájem, kontaktujte mě na zaneta.kremsa@zivakultura.cz a já si vás zapíši do pořadníku. Děkuji za pochopení.

KONTAKT

Objednat se můžete i přes tento kontaktní formulář. Napište mi, který volný termín jste si vybrali a jestli máte zájem o osobní konzultaci, nebo byste preferovali Skype.

PORADNA

Centrum preventivní a estetické dermatologie LaserMed

Nedvědovo nám. 3
Praha 4 Podolí

Email

zaneta.kremsa@zivakultura.cz

Mobil

+420 736 736 904

Skype

zaneta.kremsa